شرایط استفاده از سایت خودرو بان بان

به سایت خرید و فروش خودرو بان بان خوش آمدید. آنچه می‎خوانید قوانین و چهارچوب ‎های وبسایت بان بان است. این قوانین بر فعالیت تمامی کاربران حاکم می‎باشد و رابطه مدیران، کاربران و بازدید کنندگان در چهار‎چوب این مقررات تعریف می‎شود. خواندن و موافقت با این قوانین قبل از عضویت در سایت و درج آگهی فروش خودرو برای همه کاربران لازم می‎باشد. از کلیه کاربران و بازدیدکنندگان گرامی سایت انتظار می رود در صورت مشاهده مواردی مغایر با قوانین سایت و مقررات عمومی کشور مراتب را به ما اطلاع دهند.


آنچه کاربران فروشنده خودرو(آگهی دهندگان) باید رعایت کنند:

1- کاربران آگهی دهنده در بان بان موظفند آگهی خودرو خود را بر اساس اطلاعات صحیح و واقعی وارد نمایند.

2- خودروی که آگهی فروش آن را در بان بان درج می کنید، در اختیار و تحت تصرف و مالکیت شما باشد.

3- درج آگهی فروش خودرو به معنای داشتن اجازه انتقال مالکیت خودرو آگهی شده به خریدار و متقاضی بر اساس قیمت و مشخصات درج شده در آگهی می باشد.

4- مسئولیت محتوای قرار داده شده در آگهی خودرو بر عهده صاحب و ثبت کننده آگهی می باشد.

5- استفاده صحیح از تصاویر؛ به طوری که عکس های ارسال شده برای خودرو آگهی شده می بایست مربوط به همان خودرو بوده و از درج تصاویر غیرمرتبط و خودرو های مشابه جداً خودداری شود.

6- درج مشخصات و شرح آگهی باید با زبان فارسی باشد.

7- در آگهی ها تلویحاً یا تصریحاً نمی توان دیگر برندها و مدل های خودرو را نقد و نفی کرد.

8- جهت بهینه شدن نمایش و بهبود شکل ظاهری نمایش آگهی ها، ممکن است در مواردی مدیران سایت به ویرایش جزئی آگهی مبادرت کنند.

9- در هر آگهی صرفاً می بایست یک خودرو برای فروش آگهی شود. بنابراین درج مشخصات چند خودرو، به روز رسانی های متناوب اطلاعات یک آگهی به منظور تبلیغ چندین خودرو، و غیره با یک تک آگهی ممنوع می باشد.

10- صرفنظر از اینکه شما خودرو موضوع آگهی به فروش رسد یا خیر، تحت هیج شرایطی وجه پرداختی بابت هزینه آگهی ارسال شده، عودت نخواهد شد.

11- استفاده از سایت بان بان و همچنین بخش فروش خودرو آن برای فعالیت های فریب آمیز، نادرست و یا گمراه کننده ممنوع می باشد.

12- آگهی دهنده می بایست مالکیت حقوقی، اختیار کامل برای ارسال تمامی محتوا، عکس ها و سایر اطلاعات و فایل هایی که به بان بان ارسال می کنید را داشته باشد.

13- چنانچه در زمان باقی مانده از انتشار آگهی، خودرو به فروش رسید، آگهی دهنده موظف است وضعیت آگهی را به حالت «فروش رفته» تغییر داده و یا ظرف مدت 72 ساعت آن را حذف نماید.

14- سایت بان بان مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.


آنچه خریداران و مخاطبین آگهی های خودرو باید بدانند:

1- بان بان تنها نمایش دهنده آگهی های فروش خودرو بوده و هیج منفعت، مداخله و لذا هیچ تعهد و مسئولیتی در رابطه با صحت مندرجات آگهی خودرو و انجام معامله ندارد. شما کاربر گرامی باید پس از تحقیق و بررسی کافی و کسب اطمینان و اعتماد نسبت به صحت خودرو، به معامله مبادرت نمایید.

2- برای تماس با صاحبان خودرو ها، از شماره های تلفن در متن آگهی ها استفاده کنید و از تماس با مدیریت سایت در خصوص خودروها پرهیز نمایید. البته شما در توضیحات آگهی قادر هستید به صاحب خودرو یا نمایشگاه دار و یا نمایندگی های فروشنده خودرو پیام ارسال کنید که لازمه آن عضویت در سایت است. پیام شما ضمن آنکه مستقیما به آدرس ایمیل صاحب خودرو ارسال می شود، در پروفایل خریدار و فروشنده در سایت بان بان نیز دخیره می شود.

3- بان بان جهت نمایش آگهی‌های خودرو چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.

4- ترجیحاً در ساعات اداری و کاری با فروشندگان خودرو تماس تلفنی بگیرید، مگر در مواردی که به طور مشخص در متن آگهی خودرو استثناء گردیده است.

سایت بان بان یک سرویس تبلیغاتی در زمینه خرید و فروش خودرو است، بنابراین این سایت بطور مستقیم به فروش خودرو نمی پردازد و هرگز واسطه ای برای هیچ معامله ای بین خریداران و فروشندگان نیست. در نتیجه اولاًً تضمین و گارانتی هیچگونه معامله ای بین خریدار و فروشنده را به عهده نمی گیرد. ثانیاًً جمع آوری و یا فرایند پرداخت یا نقل و انتقال مابین خریداران یا فروشندگان خودرو را انجام نمی دهد، ثالثاً نگهداری و یا تحویل هیچگونه خودروی را انجام نمی دهد و رابعاً هیج گونه مسئولیتی در معاملات انجام شده بر پایه اطلاعات آگهی های فروش خودرو ندارد.

شرایط استفاده از خدمات وبسایت خرید و فروش بان بان ممکن است هر زمان که نیاز باشد ویرایش و تغییراتی در آن لحاظ شود.

تاریخ آخرین بروزرسانی: 4 مرداد ماه 95

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور