حریم خصوصی

بان بان خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه بازدیدکنندگان می داند بنابراین این سایت به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، این بیانیه را تهیه کرده است. شما به عنوان مشتری می توانید بدون نیاز به وارد کردن هرگونه اطلاعات شخصی در شبکه جهانی اینترنت از سایت بان بان بازدید کنید.

با ثبت یا درخواست اطلاعات در این سایت، شما اجازه می دهید تا اطلاعات شما بر اساس مفاد این خط مشی جمع آوری، استفاده و منتقل شود.

جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی

هنگام درج آگهی فروش خودرو در سایت بان بان از شما خواسته می شود که اطلاعاتی نظیر نام و جزئیات تماس و آدرس خود را وارد کنید. همچنین ممکن است اطلاعاتی درباره استفاده شما از سایت بان بان در کنار اطلاعاتی که بوسیله نامه و یا ایمیل برای وبسایت بان بان می فرستید، جمع آوری شوند.

افشاء

اطلاعاتی که در اختیار سایت بان بان قرار می دهید در سرورهای امن قرار می گیرند. همچنین ممکن است اطلاعات جمع آوری شده درباره استفاده از سایت بان بان در اختیار اشخاص ثالثی قرار گیرند اما این موارد شامل اطلاعاتی که قابل استفاده برای تعیین هویت شما باشند نخواهد بود.

هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده (یا خود انتخاب کرده اید)، این رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش های مشخصی از سایت بان بان دسترسی داشته باشید، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود. ما از شما می خواهیم تا این رمز ورود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.

متاسفانه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً امن نیست. علی رغم اینکه مدیریت بان بان همه تلاشش را جهت حفاظت از اطلاعات شخصی شما به کار می گیرد، اما نمی توان امنیت انتقال اطلاعات شما را تضمین کرد؛ بنابراین مسئولیت هرگونه انتقال بر عهده شما خواهد بود. با دریافت اطلاعات شما، بان بان از روش های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن ها استفاده خواهیم کرد.

بان بان اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز مراجع قضایی قرار نخواهد داد. ما از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده اید در جهت برقراری خدمات به شما استفاده می نماییم.

در پایان چنانچه تجارت ما وارد سرمایه گذاری مشترک با شرکت دیگری شده و یا با موسسه ای دیگر ادغام یا به آن فروخته شود، اطلاعات شما به شرکا یا مالکان جدید اعلام خواهد شد.

IP ها و کوکی ها

ممکن است سایت بان بان اطلاعات کامپیوتر شما، از جمله آدرسIP، سیستم عامل و نوع مرورگر را جمع آوری و جهت مدیریت و اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار دهد. این امر شامل داده های آماری درباره الگوها و عملکرد جستجوی شما در اینترنت بوده و نمی تواند هویت شما را تعیین کند.

کوکی ها بسته های کوچک اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند. هنگامی که شما وارد سایت بان بان می شوید، سیستم کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد. مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید. کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می دهند. همچنین کوکی ها به ما اجازه می دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی کنیم.

شما می توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت های ویژه سایت بان بان استفاده نمایید.

امنیت و حفاظت از داده ها

بان بان از اقدامات امنیتی استفاده می کند تا اطلاعات شما را از دسترسی اشخاص غیر مجاز و عملکردهای غیر قانونی، خسارات اتفاقی، تخریب و نقصان مصون نگاه دارد. بان بان اطلاعات شما را برای مدتی متعارف که قانون ملزم می داند، نگهداری خواهد کرد.

در موارد خاص ممکن است سایت خرید و فروش خودرو بان بان حاوی لینک های الکترونیکی به سایت های دیگر باشد. در صورتی که بخواهید از این سایت ها بازدید کنید، خط مشی حفظ حریم خصوصی و اولویت های حریم خصوصی آن ها معتبر خواهد بود.

دسترسی و به روزآوری

شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند. اگر به این امر تمایل داشتید، ما را در جریان بگذارید.

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی

وبسایت بان بان هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی را بر روی سایت قرار خواهد داد و در صورت نیاز از طریق ایمیل نیز اطلاع رسانی خواهد کرد.

تماس با ما

در صورت هرگونه سئوال ، راهنمایی و رفع ابهام میتوانید از بخش تماس با ما آن را مطرح کنید.

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور