خطای پرداخت

کاربر گرامی؛ پرداخت شما ناموفق بود و لذا آگهی شما به صورت ناقص ذخیره شده است. چنانچه مایلید آگهی فروش خودرو خود را به صورت ویژه در بان بان درج نموده و پرداخت خویش را کامل نمایید، اینجا کلیک کرده و سپس در صفحه ای که باز می شود(خودروهای من)، روی کلمه ناقص کلیک کنید تا مجدداً به صفحه پرداخت ارجاع یابید. همچنین اگر می خواهید آگهی شما به صورت رایگان در بان بان انتشار یابد در همان صفحه عبارت «تجدید/ ارتقاء پلن» را کلیک کرده و نوع پلن را رایگان برگزینید.

ضمناً در صورتی که به هر دلیل طی فرایند پرداخت الکترونیک با خطا مواجه شوید و وجهی از حساب کارت کسر شده باشد، وجه مورد نظر حداکثر ظرف مدت پانزده دقيقه به حساب کارت برگشت خواهد شد. درصورت عدم بازگشت وجه کسر شده پس از مدت زمان مذکور، با مرکز پشتیبانی 24 ساعته پرداخت الکترونیک بانک ملت، شماره تلفن 021-27312731 تماس حاصل فرمایید تا اقدامات لازمه جهت استرداد مبلغ کسر شده را انجام دهند.

تکمیل عملیات پرداخت یا تغییر پلن آگهی

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور