راهنمایی درج آگهی فروش خودرو

درج آگهی فروش خودرو در سایت بان بان بسیار ساده بوده و با چند کلیک ساده امکان پذیر است. در زیر برای کسانی که در رابطه با درج آگهی فروش خودرو در بان بان ابهامی دارند، مراحل درج یک آگهی فروش خودرو به صورت مصور شرح داده شده است.

مرحله اول: انتخاب برند و مدل خودرو

بلافاصله پس از کلیک بر روی لینک «فروش خودرو» در بالای سایت، صفحه انتخاب برند و مدل خودرو به مانند شکل زیر ظاهر می شود که می بایست پس از انتخاب برند، مدل مربوطه را انتخاب نموده و دکمه ی «بعدی» را کلیک کنید.

راهنمای درج آگهی فروش خودرو در بان بان - مرحله 1

چنانچه در صفحات مدل خودرو ها(برای مثال در صفحه پژو مدل«206 تیپ 2») برای درج آگهی فروش خودرو بر روی علامت + کلیک کرده باشید، نیازی به گذراندن مرحله اول نبوده و سایت بان بان خود به خود برند و مدل خودرو در همان صفحه را به عنوان برند و مدل خودرو فروشی شما انتخاب و تعیین می کند.

مرحله دوم: انتخاب پلن

تا اطلاع ثانوی درج انواع آگهی معمولی و ویژه در سایت بان بان رایگان است. اما در این مرحله می بایست یکی از انواع پلن آگهی را برگزیده و دکمه «مرحله بعد» را کلیک کنید.

راهنمای درج آگهی فروش خودرو در بان بان - مرحله 2

مرحله سوم: تکمیل مشخصات خودرو

در این مرحله آگهی دهنده لازم است تمامی فیلدهای ستاره دار که تکمیل آنها ضروری است را کامل نماید. حتی الامکان تمامی فیلدها حتی فیلدهای بدون ستاره را با دقت و بدرستی تکمیل نمایید. چنانچه مایلید فیلدهای گروه «آپشن ها و امکانات خودرو» را نیز کامل کنید، بر روی علامت سمت راست این دسته فیلد کلیک کنید تا باز شده و بتوانید تکمیل کنید.

پس از کامل کردن مشخصات خودرو دو گزینه در پایین صفحه برای ورود به سایت یا عضویت وجود دارد. چنانچه از کاربران عضو سایت بان بان هستید، با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور و کلیک بر روی دکمه ی «مرحله بعد» این مرحله را نیز سپری کنید و اگر تاکنون در بان بان عضوین نداشته اید با وارد کردن نام کاربری و ایمیل معتبر ضمن عضویت در بان بان، این مرحله را با کلیک بر روی دکمه ی «مرحله بعد» به پایان ببرید.

راهنمای درج آگهی فروش خودرو در بان بان - مرحله 3

مرحله چهارم: درج تصاویر خودرو

در این مرحله می توانید به تعداد و ظرفیتی که پلن آگهی به شما امکان بارگذاری تصاویر خودرو می دهد، تصاویر مناسب بارگذاری نمایید. تصویر مناسب خودرو به تصویری اطلاق می شود که همه ابعاد خودرو شما را در فضایی واضح نمایش دهد به طوری که خریدار بتواند با رویت تصاویر در خصوص خرید خودرو شما تصمیم بگیرد.

راهنمای درج آگهی فروش خودرو در بان بان - مرحله 4

مرحله آخر: پیش نمایش و تایید نهایی

در این مرحله آگهی دهنده پیش نمایش آگهی فروش خودرو خود را می تواند مشاهده کرده و در صورت درستی تمامی اطلاعات وارد شده، تایید ارسال را کلیک نماید و در صورت مشاهده اشکال در داده های ورودی با کلیک بر روی دکمه ی «مرحله قبل» به ویرایش و اصلاح آنها بپردازد.

راهنمای درج آگهی فروش خودرو در بان بان – مرحله 5

ممکن است مدیران سایت بان بان برای کوتاه کردن مراحل درج آگهی مرحله پیش نمایش را از مراحل درج آگهی حذف نمایند.

پس از گذراندن مراحل فوق، فروشنده خودرو باید برای انتشار آگهی در بان بان تا تایید آگهی توسط مدیریت سایت که اغلب دو ساعتی بیشتر به طول نمی انجامد، منتظر باشد.

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور