• بخش قیمت خودرو

  بخش قیمت خودرو

  سایت های زیادی به انتشار قیمت انواع خودروهای ساخت داخل و وارداتی می پردازند، اما سایت بان بان قیمت بیش از 400 مدل خودرو را به تفکیک قیمت بازار آزاد و قیمت نمایندگی به شکلی انتشار داده است که کاربر با وارد کردن بخشی از نام برند یا مدل خودرو به راحتی بتواند قیمت خودرو مورد نظر را ملاحظه نماید. هر جند که جمع آوری و جمع بندی قیمت نزدیک به واقعیت خودرو همواره دشوار است، ولی بان بان سعی دارد با نوسانات قیمت خودرو این لیست بزرگ را به روز کرده و بازنشر دهد. در بلاگ سایت بان بان قیمت خودروها به تفکیک قیمت خودروهای ساخت داخل، قیمت خودروهای وارداتی و قیمت خودروهای مناطق آزاد انتشار می یابند. علاوه بر قیمت، اهم اخبار روز خودرو در صفحه اخبار خودرو یان یان انتشار می بابد.

  کاربران گرامی و خصوصاً نمایندگی ها، وارد کنندگان و نمایشگاه داران عزیز می توانند مدیران سایت بان بان را در جهت انتشار اطلاعات دقیق تر قیمتی یاری نمایند.

 • امکانات خاص بان بان برای نمایشگاه داران

  امکانات خاص بان بان برای نمایشگاه داران

  سایت بان بان دارای امکانات خاصی برای کاربرانی است که نوع حساب کاربری خویش را نمایشگاه دار انتخاب می کنند. با حساب کاربری نمایشگاه دار شما علاوه بر برخورداری از تمامی قابلیت های حساب فروشنده، می توانید دارای صفحه انحصاری در بان بان باشید (مانند: www.banban.ir/yourname) که تمامی خودروهای فروشی شما در صفحه اختصاصی با لوگوی نمایشگاه شما نمایش داده خواهند شد.

 • بلاگ بان بان

  بلاگ بان بان

  در بلاگ بان بان علاوه بر درج اخبار و مقالات فنی و نیز انتشار قیمت روز خودروها بخشی تحت عنوان مشخصات فنی خودروها گنجانده شده است. همواره بسیاری از کاربران که اغلب کاربران خریدار خودرو هستند، تمایل دارند در رابطه با خودرو مورد تقاضای خویش اطلاعات کاملی کسب کنند. بان بان برای پوشش نیاز این دسته از کاربران گرامی سعی دارد علاوه بر اتتشار مقالاتی در خصوص بررسی انواع خودروهای وارداتی و مونتاژ ایران به انتشار مشخصات فنی انواع خودروها و امکانات و تجهیزات آنها نیز بپردازد. در این بخش سعی شده است ویژگی های بارز خودروها نظیر مشخصات موتور و گیربکس، مصرف سوخت و استاندارهای آلایندگی، بدنه، امکانات و تجهیزات رفاهی و امنیتی و ... توام با تصاویر متعدد خودرو در اختیار کاربران قرار گیرد. در بخش ویدئوها نیز، فیلم های بررسی خودرو که اغلب دوبله شده هستند، به کاربران کمک خواهد کرد، شناخت بیشتری از خودروهای روز داشته باشند.

  همانطور که می دانید و گفته شد، علاوه بر مشخصات فنی خودروها، کارشناسان همکار بان بان مقالاتی مفید و ارزنده در رابطه با مکانیک و مهندسی خودرو در بخش مقالات انتشار می دهند که می توانند برای کاربران علاقه مند جالب توجه باشند. کاربران گرامی نیز می توانند در زمینه انتشار مقالات خودروی با بان بان تماس گرفته و همکاری نمایند.

 • کانال تلگرام بان بان

  کانال تلگرام بان بان

  از آنجا که درصد قابل توجهی از مشتریان و متقاضیان خرید خودرو معمولا از وبسایت های آگهی خودرو همانند بان بان دیدن نمی کنند و دارای اپلیکیشن تلگرام هستند، بان بان اقدام به راه اندازی کانال تلگرام کرده است. در این کانال علاوه بر انتشار مطالب مفید خودروی، آگهی های فروش خودرو که در سایت درج می شوند به صورت خودکار در کانال نیز انتشار می یابند.

  لطفاً در کانال تلگرام بان بان به آدرس Telegram.me/banban_khodro عضو شوید و آن را به دوستان خویش معرفی نمائید. 

 • صفحات بان بان در شبکه های اجتماعی

  صفحات بان بان در شبکه های اجتماعی

  تحقیقات نشان داده است که نزدیک به یک سوم مردم جهان در شبکه‌های اجتماعی حساب کاربری دارند و این نسبت در ایران نیز چشمگیر است. بان بان در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توئیتر و گوگل پلاس دارای صفحاتی است. مشارکت بان بان در این صفحات که با اتتشار خودکار لینک آگهی های فروش خودرو درج شده در این سایت همراه است به موتورهای جستجو نظیر گوگل کمک می کند تا آگهی های بان بان را بهتر شناسایی و ایندکس کرده و به بازدید کنندگان معرفی نمایند. بان بان در یوتیوب و آپارات نیز ویدئوهای بررسی خودرو به اشتراک می گذارد.

  کاربران و آگهی دهندگان گرامی می توانند از طریق دکمه های اشتراک در شبکه های اجتماعی که در ذیل صفحه جزئیات آگهی ها قرار دارند، آگهی ها را در صفحات خود به اشتراک گذاشته و بدین شکل از بان بان و آگهی دهندگان حمایت کنند.

 • جستجو در خودروهای بان بان

  جستجو در خودروهای بان بان

  استراتژی مدیریت بان بان بر آن است که ضمن حفظ سادگی و سهولت استفاده، امکانات لازم و پیشرفته برای جستجو و بررسی جهت یافتن خودرو مورد تقاضا فراهم یاشد. در این راستا چند قابلیت بان بان در اینجا ذکر می شود.

  • امکان مقایسه ساید بای ساید دو یا چند آگهی؛ برای این منظور از دکمه کنار آگهی ها استفاده کنید.
  • امکان پارک کردن(نشان کردن) کردن آگهی ها جهت مرور و بررسی بعد؛ برای این منظور از دکمه کنار آگهی ها استفاده کنید.
  • امکان ذخیره جستجوها؛ با ذخیره نتایج جستجو علاوه بر اینکه لیست آگهی های جدید که با ضوابط تعریف شده توسط شما هم خوانی دارند، در پروفایلتان در سایت بان بان ذخیره خواهند شد، بلکه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می شود.
 • 1