1390, پژو, پارس ELX

29/000/000 تومان
  • 1390بنزین120000 کیلومتردنده ای
کد آگهی
1094592
وضعیت
کارکرده
کارکرد
120000 کیلومتر
نوع اتاق
سواری
گیربکس
دنده ای
وضعیت بدنه
اتاق تعویض
رنگ تودوزی
سفید
سوخت
بنزین
نوع پلاک
ملی
ساخت خودرو
ساخت یا مونتاژ در ایران
سال ساخت (شمسی)
1390
ارسال آگهی
11 ماه پیش
اطلاعات بیشتر
توضیحات
پارس ELX موتور زانتیا سفید اتاق تعویض خرداد ماه امسال. اتاق خشکه بدون رنگ و خط و حتی نقطه. تو خود ایران خودرو عوض شده. تایید هم شده. از صفری تا موقع تصادف یک برگ سند بوده. بیمه تا برج 9. لاستیک 50 درصد به بالا. داخل اتاق و داشبورد و رو دریها و صندلیها کلا صفره . جلوبندی و دیسک و صفحه و حتی اگزوز صفره صفره . ایربگ سالم . موتور و گیربکس و اکسل سالم سالم . مجموعا ماشین چه از نظری فنی چه از نظر بدنه کوچکترین مشکل و خرجی نداره. بدون کوچکترین سروصدا . فروش فقط و فقط نقدی...باتشکر

  • گزارش اشکال آگهی
  • نمایش بارکد آگهی نمایش بارکد آگهی
  • 98 بار دیده شده
نام دوست شما *
ایمیل دوست شما *
نام شما(به انگلیسی)
ایمیل شما
پیام
تاییدیه امنیتی *

خریدار گرامی، لطفا پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت خودرو اطمینان حاصل فرمائید. بان بان هیچ دخالت و منفعتی در انجام معامله نداشته و لذا مسئولیتی نیز نخواهد داشت.

خریدار گرامی، لطفا پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت خودرو اطمینان حاصل فرمائید. بان بان هیچ دخالت، منفعت و مسئولیتی در معامله نخواهد داشت.

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور