2017, لکسوس, LX 570

160/000/000 تومان
  • 2017بنزیناتوماتیک صفر کیلومتر
کد آگهی
1290064
وضعیت
صفر
نوع اتاق
شاسی بلند
گیربکس
اتوماتیک
وضعیت بدنه
بدون رنگ
سوخت
بنزین
نوع پلاک
گذر موقت
سال ساخت (میلادی)
2017
ارسال آگهی
Aug 10, 2016
اطلاعات بیشتر
توضیحات
لکسوس LX570-2017- نیوفیس (اتاق جدید) دقیقا مشابه عکس- با قابلیت اخذ "پلاک ملی"- 8 سیلندر- تمام آپشن ها و تنظیمات (جلو و عقب) الکترونیکی- Luxury & VIP- انتخاب رنگ با شما- خرید خودرو و پرداخت هزینه ها برعهده شماست و ترخیص و شماره گذاری با من- تحویل 40 روزه- با قرارداد تضمینی و بدون پیش پرداخت- قیمت با پلاک: 1.600.000.000- "یک ریال" هم تخفیف نمی دهم. با هیچی معاوضه نمی کنم، فقط پول- چک هم قبول نمی کنم حتی نمایشگاهی، حتی رئیس بانک و...
  • گزارش اشکال آگهی
  • نمایش بارکد آگهی نمایش بارکد آگهی
  • 212 بار دیده شده
نام دوست شما *
ایمیل دوست شما *
نام شما(به انگلیسی)
ایمیل شما
پیام
تاییدیه امنیتی *

خریدار گرامی، لطفا پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت خودرو اطمینان حاصل فرمائید. بان بان هیچ دخالت و منفعتی در انجام معامله نداشته و لذا مسئولیتی نیز نخواهد داشت.

خریدار گرامی، لطفا پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت خودرو اطمینان حاصل فرمائید. بان بان هیچ دخالت، منفعت و مسئولیتی در معامله نخواهد داشت.

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور