1387, سوزوکی, گراند ویتارا 2.0 (مونتاژ)

70/000/000 تومان
  • 1387بنزین121000 کیلومتردنده ای
کد آگهی
9706394
وضعیت
کارکرده
کارکرد
121000 کیلومتر
نوع اتاق
شاسی بلند
گیربکس
دنده ای
وضعیت بدنه
بدون رنگ
رنگ بدنه
نقره ای
سوخت
بنزین
نوع پلاک
ملی
ساخت خودرو
ساخت یا مونتاژ در ایران
سال ساخت (شمسی)
1387
ارسال آگهی
11 ماه پیش
اطلاعات بیشتر
توضیحات
مدل 87 ژاپنی اصل موتور 2000 فنی بدنه رخ داخلی سالم و زیبا ماشین کارمندی دنده ای و از نظر کارشناسان یکی از سالم ترین سوزوکی های موجود شیشه ها و آینه ها برقی مجهز به مانیتور سنسور صوتی و تصویری و تمام تجهزات کمپانی کاملا نو و سالم موتور تا حالا اچار نخورده و بدون کوچکترین خرج کارکرد 121000 لاستیها سالم جلو 90 عقب و زاپاس 80 درصد تجهیز شده به وسایل جانبی گارد استیل ایتالیایی و رکاب اصلی ماشین فوق العاده تمیز سر پا و سالم بیمه ثالث و بدنه کامل و تخفیف بیمه از سال تولید

  • 109 بار دیده شده
نام دوست شما *
ایمیل دوست شما *
نام شما(به انگلیسی)
ایمیل شما
پیام
تاییدیه امنیتی *

خریدار گرامی، لطفا پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت خودرو اطمینان حاصل فرمائید. بان بان هیچ دخالت و منفعتی در انجام معامله نداشته و لذا مسئولیتی نیز نخواهد داشت.

خریدار گرامی، لطفا پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت خودرو اطمینان حاصل فرمائید. بان بان هیچ دخالت، منفعت و مسئولیتی در معامله نخواهد داشت.

خودروهای انتخابی برای مقایسه
خودروی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کنترل کیفیت


چنانچه معتقدید این آگهی به هر دلیلی مبهم و گمراه کننده است لطفا از این طریق آن را به اطلاع مدیریت سایت بان بان برسانید. مطمئناً مدیریت سایت در راستای این بازخورد بازدید کنندگان، سطح کیفی این آگهی را مورد سنجش قرار داده و در صورت تخلف و اشکال برخورد لازم خواهد کرد.

پیام *
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور