شرایط فروش خودروهای DS
شرایط فروش

شرایط فروش خودروهای DS

شرکت آرین موتور تابان نماینده رسمی برند DS فرانسه در ایران، شرایط فروش جدید محصولات این برند شامل تخفیفات نقدی و تسهیلات ویژه با بازپرداخت بدون سود را برای مشتریان در نظر گرفته است.

تخفیف نقدی در نظر گرفته شده برای 4 محصول DS از 4 تا 7 میلیون تومان و موعد تحویل 15 ، 30 و یا 60 روزه، بسته به انتخاب شیوه پرداخت است. همچنین برای متقاضیان تحویل 60 روزه محصولات DS،21 درصد سود مشارکت در نظر گرفته شده است. ارزان ‌ترین محصول DS در این شرایط مدل هاچ‌ بک DS 3 با قیمت 148.5 میلیون تومان ( با احتساب 4 میلیون تومان تخفیف) است و تنها خودرو سدان این برند پریمیوم فرانسوی 5LS است که با احتساب تخفیف با قیمت نقدی 199.5 میلیون تومان به متقاضیان عرضه خواهد شد.

آرین موتور تابان در بخش فروش اقساطی، پیشنهادهای ویژه‌ای برای مشتریان دارد. در این شرایط تسهیلات 58 تا 97 میلیون تومانی برای 4 محصول DS در نظر گرفته شده است که طی اقساط 12 یا 14 ماهه بدون سود از متقاضیان ارائه می‌شود. همچنین شرایط اقساطی 24 ماهه با نرخ سود 18 درصد قابل بهره برداری است. مانند شرایط فروش نقدی، سود مشارکت 24 درصدی برای مشتریان طرح تحویل 60 روزه در طرح فروش اقساطی نیز در نظر گرفته شده است. مبلغ اقساط ماهیانه در این طرح فروش برای 4 محصول DS از 2.9 تا 6.7 میلیون تومان است که در مقایسه با خودروهای همرده مشابه، شرایط به مراتب بهتری را در اختیار خریداران قرار داده شده است.

همچنین طرح های فروش ویژه نقدی- مشارکتی و اقساطی- مشارکتی را با موعد تحویل 90 ، 120 یا 180 روزه در نظر گرفته شده است که در طرح نقدی سود مشارکت حداقل 24 درصدی، شرایط ایده آلی را برای سرمایه‌گذاری در اختیار متقاضیان وجود دارد.

خودرو های DS 5LS, DS 5, DS 6 و DS 3 در حال حاضر توسط آرین موتور به فروش می رسد که امکان تست درایو نیز برای تمامی محصولات در خانه ی DS تهران واقع در بلوار اندرزگو فراهم است.

لیست قیمت فروش نقدى / مشارکتى محصولات شرکت آرین موتور تابان
لیست قیمت فروش نقدى / مشارکتى محصولات شرکت آرین موتور تابان
لیست قیمت فروش اعتبارى / مشارکتى محصولات شرکت آرین موتور تابان
لیست قیمت فروش اعتبارى / مشارکتى محصولات شرکت آرین موتور تابان

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت رسمی DS در ایران به آدرس www.DSautomobiles.ir مراجعه نمایند.


برچسب ها: فروش خودرو خرید خودرو دی اس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید