مدل های محتلف پژو ۲۰۶

پژو ۲۰۶ یک خودروی سواری تولید شرکت پژو است که به جهت هندلینگ مناسب، جذابیت ظاهری، سازگاري با محيط زيست و مصرف سوخت پايين و هچنین گزینه‌های گوناگون و فراوان در سراسر جهان طرفداران زیادی داشت و در ایران با ۶ تیپ تولید و عرضه می‌شد.

اگر چه در سال ۲۰۱۰ در بسیاری از کشورهای اروپایی تولید آن متوقف شد، اما فروش آن با تغییر در چهره، با نام +۲۰۶ در اروپا از سال ۲۰۰۹ آغاز شد و تا سال ۲۰۱۲ ادامه یافت.

برلیانس C3 کراس

اخیرا جاده‌های کشور میهمان یک خودروی جدید چینی شده که باز هم از گونه کراس‌اوور و از خانواده هاچ‌بک کراس هاست و قرار است در این بخش با محصولاتی نظیر لیفان ایکس۵۰، دانگ فنگ H30 کراس و رنو ساندرو استپ‌وی به رقابت بپردازد.

هیوندای سوناتا 2018

هیوندای از فیس لیفت سوناتا 2018 رونمایی کرد که دارای ظاهری جدید، تودوزی اصلاح شده و تکنولوژی هایی بیش تر است.

هیوندای به زودی و در ماه آینده از مدل جدید سوناتا در بازار آفریقا و خاورمیانه رونمایی خواهد کرد که نسبت به مدل پیشین تغییرات زیادی را تجربه کرده است. طراحی جدید نمای خارجی و تریم داخلی، خودروی سوناتا را جذاب تر و بروز تر نشان می‌دهد.

آئودی RS 3 2017

پویایی و لذت بالا رانندگی با آئودی A3 غیرقابل انکار است و کمپانی آئودی محصولی را توسعه داد که باید به آن خودرو قدرتمند و سدان کامپکت قابل توجه شرکت آلمانی گفت. نسخه اسپرت آن آئودی RS 3 2017 نام دارد که اخیرا روانه بازار جهانی شده است. مدل اسپرت نه تنها قدرت بیشتری داشته بلکه در طراحی نیز جذابیت ظاهری قابل توجهی داشته و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

بررسی نیسان جوک ۱۶۰۰ توربو

شرکت نیسان که این‌ روزها با رنو ادغام شده است و یکی از بزرگ‌ ترین گروه‌ های خودروساز دنیا محسوب می‌ شود، در سال ۱۹۳۳ بنیان نهاده شد و حالا بیش از ۸۰ سال قدمت دارد. از سویی دیگر می‌توان نیسان را یکی از قدیمی‌ ترین خودروسازان ژاپن دانست؛ چرا که پیش از انتخاب نام نیسان، برند داتسون که امروز از زیرمجموعه‌ های آن محسوب می‌ شود، در حال فعالیت بود و اولین مدل خود را در سال ۱۹۱۴ معرفی کرد.

مرسدس بنز اس کلاس 2018

شرکت مرسدس بنز آخرین بار چندین مدل از خودرو لوکس اس کلاس از جمله W222 را سال 2014 معرفی کرد. این مدل از تمامی فناوری های روز از جمله سیستم های ایمنی و سرگرمی همچون ماساژ صندلی، پخش کننده عطر، سیستم تعلیق اتوماتیک Body Control air و برخی ویژگی های دیگر بهره می برد.

  • 1
  • 2