مقالات

10 کراس اوور برتر 2017

در این مقاله فارغ از اتومبیل مناسب اقشار موردنظر، می خواهیم شما را با 10 اتومبیل کراس اوور برتر سال 2017 آشنا سازیم. خودروهایی که با پیشرانه های استاندارد خود اتومبیل های کارآمد و ایده آلی به شمار می روند، از این رو می توان آنها را ارزشمند تلقی کرد.

کمپانی های تولیدکننده خودرو همیشه سعی می کنند محصولات قابلی را برای مشتریان خود توسعه دهند. از این رو شاهد مدل های مختلف و کارآمدی هستیم که هر مواقعی روانه بازار می شوند. البته خودروسازان برای هر قشری مدل مناسب را توسعه می دهند به نوعی که می توان برای ثروتمندان خودروهای لوکس، برای اقشار متوسط خودروهای استاندارد و برخی دیگر را نام برد.

بنابراین اگر شما نیز به دنبال یک خودرو کراس اوور هستید، چنین لیستی می تواند راهنمایی مفیدی به شمار رود:

10

سوبارو کراس ترک 2017

شرکت سوبارو هر سال مدل های مختلفی را در بازار عرضه می دارد. از شاسی بلندهای بزرگ گرفته تا سدان و هاچ بک، حال اخیرا این شرکت ژاپنی تصمیم گرفت کراس اوور جدید و کارآمدی به نام کراس ترک 2017 را عرضه دارد. خودرویی با پیشرانه 2.0 لیتری 148 اسب بخاری که در کنار گیربکس 5 سرعته دستی می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، طراحی اسپرت و جوان پسند، سیستم ایمنی و رفاهی مطلوب، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر از ویژگی های محصول شرکت سوبارو است. بنابراین حضور آن به عنوان یک کراس اوور برتر در لیست جای تعجبی باقی نمی گذارد زیرا حقیقتا کمپانی ژاپنی توانستند عملکرد بالایی را با این مدل نشان دهد. البته پیشتر نیز نسخه های دیگری از کراس ترک راهی بازار شده و حال نوبت به نسخه 2017 رسیده تا با عملکرد خوبی موردتوجه قرار گیرد. .

سوبارو کراس ترک 2017
سوبارو کراس ترک 2017
9

شورولت ترکس 2017

شرکت شورولت یکی از برندهای بزرگ جهانی در زمینه تولید اتومبیل بوده که تاکنون محصولات مختلفی از جمله سدان، هاچ بک، وانت پیکاپ و برخی دیگر را عرضه داشت. در این میان خودرو ترکس 2017 آن یکی از برترین کراس اوورهای بازار محسوب می شود. کراس اووری که طراحی به روز و جوان پسندی داشته و رینگ های 16 اینچی آلومینیومی برای آن در نظر گرفته شده است. پیشرانه 1.4 لیتری 138 اسب بخاری توربو یکی از نقاط قوت ترکس بوده که در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک قادر است توان بالایی را به نمایش بگذارد. توانی که در میان رقبا قابل توجه بوده و باید چنین موتوری را در ترکس ارزشمند دانست. گیربکس شش سرعته و پیشرانه موردبحث بسیار با یکدیگر سازگاری داشته و به خوبی یکپارچه می شوند. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی کامل و برخی دیگر، لیست ویژگی های ترکس 2017 را تکمیل می سازد. بنابراین باید ترکس را به عنوان یکی از کراس اوورهای بزرگ در میان دیگر برندها دانست. شورولت ترکس 2017 یک شاسی بلند کوچک محسوب شده و شورولت با افزودن ویژگی های قابل موجب شد تا ترکس را در لیست برترین کراس اوورهای سال 2017 مشاهده کنیم.

شورولت ترکس 2017
شورولت ترکس 2017
8

فورد اسکپ 2017

فورد همیشه یکی از شناخته شده ترین شرکت های خودروسازی بوده که در زیرمجموعه شرکت جنرال موتورز به فعالیت خود می پردازد. محصولات فورد متنوع است به شکلی که می توان شاهد کراس اوور، شاسی بلند، هاچ بک و برخی مدل های دیگر بود. یکی از این مدل ها اسکپ 2017 بوده، کراس اووری قابل توجه که طراحی استاندارد و کارآمدی برای آن در نظر گرفته شده است. پیشرانه 1.5 لیتری 179 اسب بخاری توربو در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی کامل اسکپ 2017 را به مدلی بزرگ تبدیل کرده است و آن را می توان ارزشمند دانست. فورد عمده محصولات آن کارآمد و جذاب هستند، در این میان اسکپ نیز چنین مدلی به شمار می رود.

فورد اسکپ 2017
فورد اسکپ 2017

انتظار می رفت کمپانی فورد مدل های در سطح اسکپ را گسترش داده و شاهد عرضه آن در انواعی از مدل ها باشیم، اما در حال حاضر نیز اسکپ 2017 یک خودرو کوچک و کارآمدی به شمار می رود که می تواند برای مقاصد شهری گزینه مناسبی تلقی شود. با این حساب اگر چنین مدلی را در لیست شاهد باشیم، جای تعجبی ندارد زیرا حقیقتا ارزشمند و کارآمد است.

7

لکسوس NX 200t 2017

یکی از برندهای بزرگ خودروسازی ژاپن لکسوس نام دارد، شرکتی که به عنوان برند لوکس تویوتا محسوب شده و طراحی محصولات آن بسیار شگفت انگیز است. یکی از آنها کراس اوور NX 200t 2017 بوده که گذشته از طراحی جوان پسند با رینگ 17 اینچی آلومینیومی، پیشرانه 2.0 لیتری 235 اسب بخاری توربو در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد. سیستم رفاهی و ایمنی کامل دیگر ویژگی لکسوس NX 200t 2017 شاسی بلند کوچک کمپانی ژاپنی است. ژاپنی ها در تولید خودرو برندهای مطرحی هستند که در این میان تویوتا یکی از برندهای بزرگ است. بنابراین باید آن را یک تولیدکننده قابلی دانست که تاکنون مدل های مختلفی را عرضه داشت. لکسوس NX 200t 2017 یک کراس اوور قابلی بوده که کمپانی لکسوس ویژگی های بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. مدلی که لکسوس به فروش بالای آن در نقاط مختلف اشاره داشت. این خودرو از طراحی آینده نگرانه بهره می برد و لکسوس نیز آن را برگرفته نسخه کانسپت توسعه داده است. بسیاری این مدل را بسیار چشمگیر می دانند و توانست بسیار موردتوجه قرار گیرد. این کمپانی سعی داشته مدل کراس اوور کوچک را با ویژگی های بزرگ همراه سازد تا در کنار دیگر جنبه های مثبت، محصولی قابل باشد.

لکسوس NX 200t 2017
لکسوس NX 200t 2017
6

تویوتا RAV4 XLE 2017

همانطور که پیشتر گفته شد، تویوتا یک برند بزرگ ژاپنی بوده که تاکنون محصولات مختلفی را در بازار عرضه داشت. محصولاتی که سدان، هاچ بک، مینی ون، وانت پیکاپ و برخی دیگر را دربرمی گیرد. در این میان مدل شاسی بلند RAV4 XLE 2017 یک مدل قابل توجه از برند مورد اشاره است. پیشرانه 2.5 لیتری 176 اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک، محصول کمپانی ژاپنی را قابل ساخته است. طراحی جذاب و افسانه ای موجب شد تا RAV4 XLE 2017 شاسی بلند فوق العاده ای از تویوتا باشد. رینگ های 17 اینچی آلومینیومی، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی کامل، قابلیت های RAV4 XLE 2017 را چشمگیر کرده و باید آن را یک کراس اوور بزرگ ژاپنی دانست. ژاپنی ها همیشه در تولید خودرو مطرح بودند و تویوتا نیز یکی از این دست برندها به شمار می رود. بنابراین باید RAV4 XLE 2017 یک مدل برجسته محسوب کرد که در سال گذشته با تغییرات محدودی عرضه شد. از این رو حضور آن در لیست برترین کراس اوورها جای تعجبی باقی نخواهد گذاشت.

تویوتا RAV4 XLE 2017
تویوتا RAV4 XLE 2017
5

فیات 500X 2017

فیات یکی از برندهای مطرح ایتالیایی بوده که تاکنون محصولات موفقی را در بازار عرضه داشت. یکی از آنها کراس اوور جذابی چون 500X 2017 بوده که با پیشرانه 2.4 لیتری 180 اسب بخاری همراه است. این پیشرانه به گیربکس 9 سرعته اتوماتیکی مجهز بوده که ساخته شرکت فیات کرایسلر است. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی ایده آل، طراحی جوان پسند و اسپرت، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و بخری دیگر از ویژگی های محصول فیات است. طراحی که فیات برای این مدل در نظر گرفته براساس همان مدل های دیگری چون 500 است با این تفاوت که ابعاد بزرگتری را در این نسخه شاهد هستیم. فیات مدل های متنوعی نداشته و 500X یک خودرو جالب توجه محسوب می شود. با این حساب می توان 500X یک خودرو کارآمد از برند ایتالیایی به شمار آورد که نیاز مخاطب خود را به خوبی برآورده می سازد.

فیات 500X 2017
فیات 500X 2017
4

هوندا HR-V 2017

یکی از برندهایی که بسیار موردتوجه بوده و محصولات پرفروشی را در بازار عرضه می دارد، هوندا است. خودروهای این شرکت ژاپنی نه تنها از طراحی جالب توجه بهره می برند، بلکه ساختار کارآمدی داشته و با ویژگی های مناسبی روانه بازار می شوند. مدلی با پیشرانه 1.8 لیتری 141 اسب بخاری که در کنار گیربکس شش سرعته دستی می تواند عملکرد بزرگی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی کامل، طراحی داینامیک بالا، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، هوندا HR-V 2017 را به کراس اووری قابل تبدیل کرده است. با چنین ساختاری می توان محصول شرکت ژاپنی را یک گزینه عالی در میان کراس اوورها دانست که با قیمت مناسبی به فروش می رسد. هوندا مدل های شاسی بلند متعددی داشته و HR-V 2017 یک مدل کوچک از محصول کمپانی هوندا به شمار می رود که با ویژگی های خود در لیست برترین ها جای گرفت.

هوندا HR-V 2017
هوندا HR-V 2017
3

هیوندا توسان 2017

شرکت هیوندا یکی از شرکت های مطرح تولیدکننده خودرو بوده که تاکنون محصولات بزرگی را عرضه داشت. در این میان مدل کراس اوور توسان 2017 یکی از محصولات برتر شرکت کره ای محسوب می شود. مدلی با پیشرانه 2.0 لیتری 164 اسب بخاری و گیربکس شش سرعته اتوماتیک، سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی قابل توجه، طراحی جوان پسند و اسپرت، رینگ های 17 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، از جمله ویژگی های توسان 2017 هیوندا است. این محصول در حال حاضر با مشخصات مورد اشاره به فروش می رسد و انتخاب آن به عنوان یکی از خودروهای برتر کراس اووری سال 2017 جای تعجبی نداشته، زیرا حقیقتا با یک مدل خاص از هیوندا رو به رو هستیم که ارزشمند است. هیوندا سعی کرده با افزودن ویژگی های مناسب، محصولی در بازار کراس اوورها عرضه دارد تا موردتوجه همگان قرار گرفته و فروش قابلی را به دنبال داشته باشد.

هیوندا توسان 2017
هیوندا توسان 2017
2

جیپ Renegade 2017

شرکت جیپ یکی از تولیدکنندگان مطرح خودرو آمریکایی بوده که تاکنون محصولات بزرگی را در بازار عرضه داشت. محصولاتی که عمدتا شاسی بلند محسوب شده و از طراحی خشن و اسپرتی بهره می برند. در این میان مدل Renegade 2017 کراس اوور جذاب و کوچک جیپ بوده که بسیار محبوبیت پیدا کرد. مدلی با پیشرانه 1.4 لیتری 160 اسب بخاری توربو با گیربکس شش سرعته دستی که می تواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی کامل، رینگ های 16 اینچی آلومینیومی و برخی دیگر، از جمله ویژگی های Renegade 2017 است. با این حساب باید این مدل را یکی از کراس اوورهای مطرح بازار دانست که بسیار ارزشمند بوده و موردتوجه همگان قرار گرفت. در زمینه طراحی جیپ سعی کرده آن را به عنوان یک محصول کارآمدی توسعه دهد.

2017 Jeep Renegade
2017 Jeep Renegade
1

مزدا CX-5 گرند تورینگ 2017

شرکت مزدا یکی از برندهای بزرگ ژاپنی بوده که تاکنون محصولات بزرگی را عرضه داشت. یکی از آنها CX-5 گرند تورینگ 2017 بوده که پیشرانه 2.5 لیتری 187 اسب بخاری در کنار گیربکس شش سرعته اتوماتیک شامل حال آن شده است. با این حساب می توان انتظارات بسیاری از این محصول داشت و می توان یک مدل ارزشمند باشد. سیستم ترمز ضد قفل ABS، سیستم ایمنی و رفاهی مطلوب، طراحی چشمگیر با رینگ های 19 اینچی آلومینیومی از ویژگی های CX-5 گرند تورینگ 2017 مزدا است. با تمامی این تفاسیر با مدلی رو به رو هستیم که می توان آن را برترین کراس اوور سال 2017 دانست.

مزدا CX-5 گرند تورینگ 2017
مزدا CX-5 گرند تورینگ 2017

منبع: autobytel

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید